Fast Track - Cizí jazyky 5x rychleji
Lingua Centrum jazykov??kola
ZKOUŠKY, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

Cambridgeské zkoušky z obecné angličtiny

Cambridge English: Key (KET)

První krok pro ty, kdo se začínají učit anglicky a chtějí si ověřit svou znalost jazyka. Předpokládá se, že zájemci o tuto zkoušku jsou pokročilí začátečníci - A2 dle ERR.

Cambridge English: Preliminary (PET)

Uchazeč na této úrovni by měl být schopen komunikovat s anglickými rodilými mluvčími i cizinci v běžných každodenních situacích. Předpokládá se, že zájemci o tuto zkoušku jsou mírně pokročilí - B1 dle ERR.

Cambridge English: First (FCE)

Nejpopulárnější zkouška u nás i ve světě se širokým uplatněním ve školství i praxi. Je určena pokročilým studentům angličtiny - B2 dle ERR.

Cambridge English: Advanced (CAE)

Úspěšné složení této zkoušky svědčí o velmi dobré znalosti angličtiny. Je určena pro ty, kdo chtějí studovat nebo pracovat v zahraničí nebo pro ty, kdo směřují svou kariéru do oblasti vyžadující znalost jazyka a jsou více pokročilí - C1 dle ERR.

Cambridge English: Proficiency (CPE)

Nejdéle existující a nejnáročnější jazyková zkouška v této skupině. Vyžaduje vysokou úroveň znalostí - C2 dle ERR, a uznávají ji instituce vyššího vzdělávání v mnoha zemích, včetně téměř všech univerzit ve Spojeném království. CPE také uznávají mnozí zaměstnavatelé na celém světě.

? Lingua Centrum
Facebook | redak??syst? iPage.cz | nau?me mluvit opravdu ka?d?o - Zv?ectvo.cz