Fast Track - Cizí jazyky 5x rychleji
Lingua Centrum jazykov??kola
ZKOUŠKY, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

Čeština pro cizince

Lingua centrum Teplice je partnerskou školou Centra na podporu integrace cizinců v Ústeckém kraji. V součinnosti s touto organizací pořádáme bezplatné kurzy českého jazyka pro cizince z třetích zemí. Studenti si hradí pouze učebnici.

Dle novely zákona č. 326/1999 Sb. je od 1. 1. 2009 nutné k žádosti o povolení k trvalému pobytu doložit Osvědčení o znalosti českého jazyka na úrovni A1. Toto osvědčení je možné získat po úspěšném absolvování kurzu. Rovněž je možné vyzkoušet si tzv. zkoušku nanečisto, přímo u nás ve škole, po dosažení stanovené úrovně. Více informací o zkouškách naleznete na www.cestina-pro-cizince.cz.

Kurzy vedou kvalifikovaní pedagogové, kteří ovládají i další světový jazyk. Ten se ovšem používá v případě krajní nutnosti, pro vysvětlení některých gramatických jevů. Celé schéma výuky je zaměřeno především, na co největší používání cílového jazyka. V rámci kurzu se student seznámí nejen s českou gramatikou a reáliemi, ale také s kulturními a historickými událostmi ČR, slavnými osobnostmi a v neposlední řadě s českými zvyky a svátky.


Studenti se mohou přihlásit během registračních dnů, během kterých si napíší rozřazovací na test, na jehož základě jim budou následně zaslány informace o zařazení do kurzu.                          

 

Registrace do nových kurzů češtiny pro cizince:

24.8.2017 14:00 - 16:00 Lingua Centrum, Kapelní 1, 41501 Teplice

29.8.2017 10:00 - 13:00 Lingua Centrum, Kapelní 1, 41501 Teplice

12.9.2017 10:00 - 13:00 Lingua Centrum, Kapelní 1, 41501 Teplice Další informace nejen o kurzech naleznete na www.centrumcizincu.cz a také na facebooku Poradna pro integraci. Zde se dozvíte podrobnější detaily o připravovaných seminářích, programech, zájezdech a kulturních či sportovních akcí.


Přejeme hodně studijních úspěchů při objevování krás českého jazyka.

 

 

Naše škola dále nabízí:

 

• Intenzivní kurzy (víkendové kurzy, každodenní výuka)
• Privátní kurzy pro jednotlivce či dvojice (průběžně po celý rok)

 

O podrobnější informace kontaktujte kancelář školy.

 

? Lingua Centrum
Facebook | redak??syst? iPage.cz | nau?me mluvit opravdu ka?d?o - Zv?ectvo.cz