Fast Track - Cizí jazyky 5x rychleji
Lingua Centrum jazykov??kola
ZKOUŠKY, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

HELEN DORON PŘEROV


25984_original.jpg


Angličtina pro děti v Přerově - Helen Doron

 

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English.

 

Proč Helen Doron? Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.

 

Děti milují učit se s Helen Doron English.

 

Co je Helen Doron English? Angličtina pro Vaše děti!


Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličtiny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let. Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.

 

Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 - 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.

 

Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

 

KURZY V PŘEROVĚ:

 

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat:

Bc. Anna-Marie Schmidtová
vedoucí pobočky Přerov

Helen Doron
Kosmákova 17, 750 02 Přerov
tel.: 581 217 416
mobil: 777 231 134
email: prerov@helendoron.cz


KIDS-love-It.jpg

 

? Lingua Centrum
Facebook | redak??syst? iPage.cz | nau?me mluvit opravdu ka?d?o - Zv?ectvo.cz