Fast Track - Cizí jazyky 5x rychleji
Lingua Centrum jazykov??kola
ZKOUŠKY, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT!

Jednoleté denní pomaturitní studium

  

Přihlásit se k dennímu studiu pro školní rok 2017/2018.

 

Organizace školního roku zde

cover_srdce_v4_olomouc.png


Proč si vybrat pomaturitní studium právě na naší škole?


Jsme jedna z největších jazykových škol v ČR pořádajících pomaturitní studium, proto Vám můžeme zaručit, že jednotlivé kurzy určitě otevřeme. V případě kurzů angličtiny v Olomouci pak nejméně pro 4 úrovně pokročilosti!

Téměř 75 % posluchačů se k nám hlásí na základě doporučení svých přátel a známých! A to už něco znamená! Svým blízkým přece doporučíte jen to opravdu nejlepší.

Denní pomaturitní studium je koncipováno jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám, které mohou studenti vykonat přímo v naší škole - jsme akreditované vzdělávací a zkouškové centrum prestižních mezinárodních zkoušek Cambridge English.

V denním studiu vyučují rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři s praxí, kteří splňují kritéria kvality Asociace jazykových škol.

Naše cena je férová a navíc obdržíte hodnotný bonusový balíček: učebnice v hodnotě 750,- Kč, e-learning na celý rok a slevu až 40 % na kurzy standard a speciál, 20% na kurzy pro 2-5 posluchačů!

Do pomaturitního studia není nutno skládat přijímací zkoušky. Studenti jsou zařazeni do skupin na základě rozřazovacího testu, který objektivně stanoví vstupní jazykovou úroveň - méně pokročilí studenti tak nejsou frustrováni a pokročilí studenti se nezdržují opakováním látky, kterou již ovládají.

Pořádáme specializovaný seminář přípravy na přijímací zkoušky na VŠ z matematiky a obecných studijních předpokladů.

Všem studentům, kteří splní své povinnosti, je vydáno klasifikované osvědčení MŠMT o absolvování kurzu.


Budu mít status studenta?

Jednoletý denní pomaturitní kurz má všechny náležitosti řádného denního studia a je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR - pro maturanty 2017 platí všechny sociální výhody studentů (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, atd.).

Současně se hlásím i na VŠ. Budu platit storno poplatky?

Máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete přijati na vysokou školu nebo nesložíte státní maturitu a tuto skutečnost nám do 13.9. 2017 doložíte, nebudete platit žádný storno poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Průběh jednoletého denního studia.

Výuka angličtiny a němčiny se koná v Olomouci, Prostějově, Přerově, Teplicích, Zlíně a Praze. V Olomouci můžete navíc studovat také francouzštinu, španělštinu a ruštinu.

Studium probíhá od září 2017 do června 2018, od pondělí do pátku, každý den 4 vyučovací hodiny. Standardní čas zahájení výuky je 8,00 hod. V Olomouci navíc každoročně otevíráme studijní skupiny, které zahajují výuku v 11,20 hod.

Do skupin vás rozřadíme na základě testu v září 2017. Rozdělíme vás nejméně do 4 pokročilostí od začátečníků (A0) až po pokročilé (C1). Méně pokročilí nebudou frustrováni a vy pokročilí se nebudete zdržovat opakováním látky, kterou již znáte.

Na konci školního roku vykonáte mezinárodní jazykové zkoušky.

Angličtináři - Cambridge English Language Assessment (PET, FCE nebo CAE) a to přímo u nás. Jsme akreditované testovací centrum Cambridge English!
Němčináři - Mittelstufe Deutsch

Dojíždíte? Pomůžeme vám s ubytováním.

Budete bydlet převážně na privátech a ubytovacích zařízeních (koleje, internáty). Seznam kontaktů na ubytovatele obdržíte po přihlášení.

Cena.

Kurzovné pro školní rok 2017/2018: Angličtina - 21.990,- Kč. Ostatní jazyky - 26.000,- Kč (bude vás studovat max. 10 ve skupině).

Můžu platit na splátky?

Ano. Angličtina - zaplatíte 15.000,- před zahájením a 6.990,- v lednu 2018. Ostatní jazyky - 16.000,- před zahájením, doplatek 10.000,- ve lednu.

 

Zde se můžete přihlásit do pomaturitního studia!

 

? Lingua Centrum
Facebook | redak??syst? iPage.cz | nau?me mluvit opravdu ka?d?o - Zv?ectvo.cz